Property Finding

Podpora při výběru typu a místa investice a vyhledání vhodných objektů

Co je Property Finding?

Co je to vlastně Property Finding? Property Finder jedná jménem klienta a hledá pro něj ideální nemovitost. Na základě zadání si prohlédne řadu nemovitostí, pomůže vám vybrat tu správnou a poté převezme kontrolu nad jednáním, aby zajistil, že dosáhnete nejlepší možné nabídky.


Jak Property Finder pracuje?

Už nemusíte jezdit na místo, abyste zjistili, že dům vypadá úplně jinak, než jak byl vyobrazen v brožuře. Místo toho za vás tyto návštěvy provede PF, který vám poskytne písemnou zpětnou vazbu, fotografie a případně i video, popřípadě virtuální prohlídky nemovitostí.


Zejména pro ty, kteří chtějí najít svůj vysněný domov daleko od svého bydliště, to může být zásadní služba pro výběr malého počtu objektů.


Property finder je pověřen jen potenciálními kupujícími k vyhledávání vhodné nemovitost a jedná výhradně v jejich zájmu. Realitní kanceláře jednají zásadně v zájmu prodávajícího. Proto je mnohem pravděpodobnější, že vám PF prodeje nemovitosti poskytne realistický odhad prodejní ceny a upozorní vás na oblasti, které mohou vyžadovat další zkoumání.

Operativní fáze:

  • Zjišťovací rozhovor: při něm můžete podrobně popsat vlastnosti nemovitosti, kterou chcete: lokalita, druh nemovitosti, velikost, účely, potřebné služby, rozpočet a další.
    Délka trvání a poplatky za vyhledávání: 30/60 dní.
  • Vyhledávání nemovitostí: vyhledávání prostřednictvím portálu a místní realitní kanceláře, osobních kontaktů...
  • Podle výběru klienta následuje telefonické propojení a shromáždění počátečních informací, popřípadě první návštěva
  • Výběr a prohlídka nemovitostí: nastal čas, abyste si nemovitosti prohlédli. Několik prohlídek, možná stačí jen jedna, abyste zjistili, která je ta pravá. Přidanou hodnotou PF je právě zásadní zkrácení zbytečně promarněného času.


Zpět na přehled klíčových služeb